Aangesloten besturen en scholen

Blok_Hier_staan_we_voor
Blok_ACTA
Blok_Ons_team
Blok_Ondersteuningsplanraad
Blok_Hier_staan_we_voor
Blok_ACTA
Blok_Ons_team
Blok_Ondersteuningsplanraad

Aangesloten besturen en scholen

Filios Scholengroep

www.filiosscholengroep.nl

Emmaus, De Meander, St. Antonius, De Kiem, De Toermalijn, De Kleine Weide, De Wissel, St. Jozef, Hertogin Johanna A , Hertogin Johanna V, De Lockaert, De Nieuwe Link.

 

HUB-Noord Brabant (speciaal onderwijs)

www.hubnoordbrabant.nl

HUB locatie Oss, HUB locatie Veghel

 

KIEM onderwijs en opvang

www.kiemuden.nl

Marimba, Den Dijk, Kidion, Aventurijn, Raam, De Palster, Het Speleon, St.Paulus, De Vlonder, De Tandem (speciaal basisonderwijs), De Petteflet, ‘t Mulderke, De Wijde Wereld.

 

Koraal Stichting Maashorst (speciaal onderwijs)

www.stichtingmaashorst.nl

De Vlinder.

 

NOVUM

www.skpo-novum.nl

Op Weg, ’t Maxend, St.Albertus, De Beekgraaf, Het Mozaïek, ’t Palet.

 

Oosterwijs (speciaal onderwijs)

www.desterrenkijker.nl

De Sterrenkijker locatie Oss, De Sterrenkijker locatie Uden.

 

OPTIMUS Onderwijs

www.optimusonderwijs.nl

Klim Op, ‘t Schrijverke, Den Omgang, De Vier Heemskinderen, De Linde, St. Lambertus, DeKreek’l, De Regenboog, De Vlasgaard, ‘t Oventje, Het Baken (speciaal basisonderwijs), De Bogaard.

 

PALLAS

www.stichtingpallas.nl

Vrije School De Zevenster, ‘t Kleurenbos.

 

Stichting Onderwijs Islamitische grondslag Midden- en Oost-Nederland (SIMON)

www.simonscholen.nl

Bedir, Mozaïek.

 

SAAM Scholen

www.saamscholen.nl

OBS Camelot, OBS De Springplank, OBS Mettegeupel, De Korenaer, In Balans, Pius X, ’t Molenveld, OBS De Cirkel, OBS De Wizzert, OBS De Klimboom, OBS De Brinck, Nicolaasschool, Sterrebos, OBS ’t Ravelijn, De Teugelaar, OBS De Uilenbrink, OBS Kompas, J.F. Kennedy-school, De Fonkeling, IKC Regenboog, OBS De Bolderik, Elzeneind, OBS Delta, De Blinkerd, OBS De Tuimelaar, OBS De Ieme, De Polderhof.

 

Stichting Katholiek en Interconfessioneel Primair Onderwijs Veghel (SKIPOV)

www.skipov.nl

Petrus en Paulus, Edith Stein, Maria ter Heide, Sint Nicolaas, De Ark, Vijfmaster, Antonius, Maria, Empel, Bernadette, De Bunders, De Wissel (speciaal basisonderwijs), Heibosch, ‘t Ven.

 

Stichting voor Katholiek Onderwijs Sint-Oedenrode (SKOSO)

www.skoso.nl

Kienehoef, Franciscus, Odaschool, Eerschot, DeSprongh, Dommelrode, St. Antonius van Padua.

 

Stichting Gabriël

www.mytylschool-gabriel.nl

Mytylschool Gabriël (Den Bosch)

 

Stichting Zuiderbos

www.zuiderbos.nl

Zuiderbos (Vught)

 

Stichting Speciaal Onderwijs & Expertisecentrum (SSOE)

www.ssoe.nl